Kontakta oss

22 Jun

Restaurang: Jonas Mattsson
Telefon:
0485-850 00 (välj Restaurang)
E-post: restaurang@halltorpsgastgiveri.se
Servis: Jonas, Julia, Ali

Kök: Henrik Jansson
Telefon: 0485-850 10 (välj kök)
E-post: koket@halltorpsgastgiveri.se
Kockar: Sultan, Pedro, Pauline, Ramon och José

Bokning och reception: Richard Uusijärvi
Telefon: 0485-850 00
Direkt: 070-090 48 94
E-post: info@halltorpsgastgiveri.se
E-post: bokning@halltorpsgastgiveri.se
Reception: Richard, Karolina och Therese

Gästgivare, Hotell och Konferens: Richard Uusijärvi
Telefon: 0485-850 00
Direkt: 070-090 48 94
E-post: richard@halltorpsgastgiveri.se

Frukost: Barbro Van der Weiden
Telefon: 0485 – 85 000

Städ: Lotta Bondesson
Telefon:
0485 – 85 000 (välj husfru)
E-post: husfru@halltorpsgastgiveri.se

Vaktmästare och teknikansvarig: Hans-Peter Glitza
Telefon: 0485 – 850 00
E-post: hans.peter@halltorpsgastgiveri.se

Ekonomi och löner: Christina Lindblom-Pettersson
E-post: christina@k10.se

Ölands Gymnasium
Telefon: 0485 – 850 00 (välj Skola)
Servislärare: Mattias Lennartsson 
E-post: 
mattias.lennartsson@ksgyf.se

VD Andreas Strömberg
Telefon: 0485-85 000
Direkt: 070-210 76 50
E-post: andreas@halltorpsgastgiveri.se